Część kończąca układ karmienia dla królików

Kod produktu: SE-51436

1.42 zl 1.15 zl bez VAT Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni - 1.42 zl

Magazyn centralny (wysyłka 3-5 dni)

Część wykończeniowa układu karmienia dla królików - jest to zatyczka do rurki rozprowadzającej wodę lub dowolna część łącząca.

System karmienia królików to połączenie kilku pojedynczych elementów połączonych rurką, które montuje się według potrzeb konkretnej rasy. Podstawą każdego takiego zestawu jest zbiornik na wodę, element łączący zbiornik z rurą, rura łącząca oraz poidło. Zbiornik na wodę należy umieścić wysoko (np. na dachu klatki dla królików), aby w wężu, którym transportowana jest woda, wytworzyło się niskie ciśnienie. Dzięki temu woda będzie napływać do poidła znajdującego się w kojcu dla zwierząt.


Zbiornik można regularnie uzupełniać wodą lub można go podłączyć bezpośrednio do sieci wodociągowej za pomocą węża 3/4”. W takim przypadku konieczne jest umieszczenie w zbiorniku zaworu pływakowego, który utrzyma stały poziom wody i zapobiega w ten sposób przelaniu lub, odwrotnie, całkowitemu opróżnieniu zbiornika.Kolejnymi elementami systemu zasilania są różnego rodzaju złącza, które należy dobierać w zależności od specyficznych potrzeb dystrybucji wody. Jest to element łączący prosty, prostokątny, w kształcie litery T lub X. W zależności od możliwości zamocowania poidła końcowego, można wybrać poidło z mocowaniem sprężynowym, które nadaje się do mocowania na ruszcie lub poidło z mocowanie śrubowe, które można przymocować do drewna np. za pomocą wkrętów.Aby lepiej zorientować się, jakie części układu zasilania i w jakiej liczbie są potrzebne w Twojej hodowli, zaleca się wykonanie szkicu kojców, ich układu i lokalizacji, a następnie narysowanie na nim niezbędnych elementów.
Czy potrzebujesz poradzić się? Znajdź odpowiedź.

Nie ma jeszcze pytań dotyczących tego produktu.

Nie znalazłeś odpowiedzi? Zapytaj nas.

Zadaj nowe pytanie

DLACZEGO WARTO KUPIĆ U NAS?

DARMOWA WYSYŁKA

dla zamówień od 520 zł z VAT

WŁASNY MAGAZYN

osiadamy własny magazyn o powierzchni 2000m2, na stanie mamy ponad 35000 sztuk towarów

SZYBKA DOSTAWA

dostawy własne przez AGROFORTEL lub za pośrednictwem GLS i GEIS

SZYBKIE REKLAMACJE

Własny portal reklamacyjny i serwisowy do zamawiania BEZPŁATNEGO odbioru serwisowego

ROZWÓJ WŁASNY

tworzymy własną markę produktów

KONKURS: Zapisz się do naszego newslettera

i otrzymaj paszę uzupełniającą ACIDOMID.