BIO roztwór w sprayu przeciw trzmielom SCHOPF EKTOSOL SPRAY, 250ml

Kod produktu: BR-0418
Punkty lojalnościowe: 2

63.54 zl 51.66 zl bez VAT Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni - 63.54 zl

W magazynie

BIO roztwór w sprayu przeciw trzmielom SCHOPF EKTOSOL SPRAY, 250ml

BIO preparat do odstraszania trzmieli u kur , kleszczy, pcheł, kleszczy ptasich i psich , 250 ml roztwór do natychmiastowego użycia = aplikacja opryskiem - dawka aplikacji: 1 naciśnięcie główki (= ok. 1,5 ml) / na zaatakowaną powierzchnię 10x10 cm , o niemal natychmiastowym działaniu, substancja czynna Geraniol.


Organizm docelowy

Do odstraszania roztoczy - zwłaszcza trzmieli u kur, świerzbowca kurzego (Dermanyssus gallinae) oraz innych pasożytów takich jak kleszcze, pchły , świerzbowce z gatunku Sarcoptes scabiei var canis ( świerzbowiec psi ), świerzbowiec ptasi .


Obszary zastosowania

Preparat stosuje się u różnych ras drobiu (nioski i hodowlanego), psów, kotów, ptaków ozdobnych i innych małych zwierząt . Nadaje się bezpośrednio na zwierzęta w miejscach takich jak fałd uszny, szyja, ogon, uda, plecy i inne dotknięte obszary. Preparat nie jest przeznaczony do stosowania w paszach, w tym karmnikach i poidłach. Zalecamy jednoczesne łączenie produktu z produktem odpowiednim do powierzchni.


Przygotowanie

Preparat dostarczany jest w opakowaniu 250 mililitrów w postaci płynnego roztworu, który jest gotowy do natychmiastowego użycia .


Aplikacja

Z odległości 10 cm nanieść wymaganą ilość roztworu tylko na dotknięte obszary - nigdy nie moczyć całego zwierzęcia! Jedno naciśnięcie głowicy natryskowej = ok. Nałożyć 1,5 ml na dotknięty obszar o wymiarach 10 x 10 cm . Przy pierwszym stosowaniu zalecamy stosowanie kuracji raz na dwa do trzech dni. Po tygodniu kurację należy powtarzać co 14 dni, aby zapobiec dalszym inwazjom pasożytów.

Przez rozpylanie: Wymieszany roztwór nanosi się cienką warstwą na dotknięte obszary . Opakowanie nie zawiera gazów wypełniających = propelentem jest czyste powietrze! V nadaje się do aplikacji poziomej i pionowej = działa przy każdym nachyleniu aerozolu.


Efektywność

Preparat do odstraszania roztoczy – trzmieli i innych pasożytów działa niemal natychmiast po zastosowaniu. W dłuższej perspektywie chroni zwierzęta przed dalszą inwazją ektopasożytów. W razie potrzeby przygotowany roztwór można usunąć wodą z dodatkiem detergentu .


Rekomendacja sprzedawcy

UWAGA! Preparat nie jest przeznaczony do stosowania w paszach, w tym karmnikach i poidłach! Zalecamy jednoczesne łączenie produktu z produktem odpowiednim do powierzchni. Odpowiednie preparaty uzupełniające można znaleźć poniżej:

Czy potrzebujesz poradzić się? Znajdź odpowiedź.

Nie ma jeszcze pytań dotyczących tego produktu.

Nie znalazłeś odpowiedzi? Zapytaj nas.

Zadaj nowe pytanie

DLACZEGO WARTO KUPIĆ U NAS?

DARMOWA WYSYŁKA

dla zamówień od 520 zł z VAT

WŁASNY MAGAZYN

osiadamy własny magazyn o powierzchni 2000m2, na stanie mamy ponad 35000 sztuk towarów

SZYBKA DOSTAWA

dostawy własne przez AGROFORTEL lub za pośrednictwem GLS i GEIS

SZYBKIE REKLAMACJE

Własny portal reklamacyjny i serwisowy do zamawiania BEZPŁATNEGO odbioru serwisowego

ROZWÓJ WŁASNY

tworzymy własną markę produktów

KONKURS: Zapisz się do naszego newslettera

i otrzymaj paszę uzupełniającą ACIDOMID.