Bębnowa skubarka drobiu dla kur ZM 1100

Kod produktu: BR-0578
Punkty lojalnościowe: 67

2,220.92 zl 1,805.63 zl bez VAT Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni - 2,220.92 zl

W magazynie

Bezpłatna wysyłka

Bębnowy skubacz drobiu dla kur ZM 1100

Skubarka drobiu z bębnem ze stali nierdzewnej , pojemność dla 2 kur, max 6 kg, krąg płuczący do zmywania piór, bezobsługowy silnik o mocy 1000W S2 (20min), prędkość 300 obr./min, 111 szt. palców skubających , łatwe i szybkie czyszczenie, guma koła z łożyskami kulkowymi , wysokość bębna 420mm x bęben Ø 500mm, otwór bębna Ø 350mm, wymiary skubarki: 780x680x915mm.Technologia płukania dla jeszcze efektywniejszego skubania


Skubarka ze stali nierdzewnej posiada pierścień płuczący pod górną krawędzią. Dzięki temu obsługa skubacza staje się jeszcze łatwiejsza i nie trzeba stać przy skubaczu i płukać pióra podczas wyskubywania . Możesz zatem wykonywać inne czynności lub przygotowywać dodatkowy drób do skubania, a system płukania skubacza zrobi to za Ciebie. Płukanie podczas skubania nie tylko usuwa brud z oskubanego drobiu, ale także usprawnia cały proces skubania, zapobiega przedarciom skóry i lepiej oskubane są mokre pióra. Wystarczy podłączyć wąż do zaworu skubacza, włączyć wodę i można skubać.

płukanie zamka błyskawicznego

Projekt skubacza, który zachwyca swoją praktycznością

O czystość skubania dba nie tylko system płukania , ale także ogólna konstrukcja skubacza , który jest wykonany ze stali nierdzewnej przeznaczonej do kontaktu z żywnością. Stal nierdzewna dzięki swoim właściwościom zapobiega rozwojowi niepożądanych bakterii, zapobiega gromadzeniu się brudu oraz jest łatwa w czyszczeniu i dezynfekcji. Na dnie zbieracza znajduje się praktyczny odpływ spustowy, który odprowadza wodę i brud z bębna zbieracza i można je po prostu zebrać do dowolnego pojemnika zbiorczego.

zamek błyskawiczny

Czyszczenie i konserwacja są szybkie i łatwe

Skubacz ze stali nierdzewnej
można łatwo zdemontować i po prostu wyczyścić do następnego skubania lub do przechowywania na następny sezon. Poluzowując zaciski można wyjąć bęben skubacza, który można spryskać strumieniem wody , a następnie zdezynfekować odpowiednimi preparatami. Konstrukcja skubacza została zaprojektowana z myślą o łatwym demontażu, co jeszcze bardziej ułatwia czyszczenie i konserwację, dzięki czemu za każdym razem można zgarnąć czysty skubacz. Jednocześnie nierdzewna stal spożywcza, z której wykonana jest obieraczka, zapobiega namnażaniu się bakterii.

konserwacja zamka błyskawicznego

Instrukcja obsługi do pobrania:
Logo A1 w formacie PDF
Bębnowy skubacz drobiu dla kur ZM 1100

Wymiary opakowania 56x56x52 cm

Czy potrzebujesz poradzić się? Znajdź odpowiedź.

Nie ma jeszcze pytań dotyczących tego produktu.

Nie znalazłeś odpowiedzi? Zapytaj nas.

Zadaj nowe pytanie

DLACZEGO WARTO KUPIĆ U NAS?

DARMOWA WYSYŁKA

dla zamówień od 520 zł z VAT

WŁASNY MAGAZYN

osiadamy własny magazyn o powierzchni 2000m2, na stanie mamy ponad 35000 sztuk towarów

SZYBKA DOSTAWA

dostawy własne przez AGROFORTEL lub za pośrednictwem GLS i GEIS

SZYBKIE REKLAMACJE

Własny portal reklamacyjny i serwisowy do zamawiania BEZPŁATNEGO odbioru serwisowego

ROZWÓJ WŁASNY

tworzymy własną markę produktów

KONKURS: Zapisz się do naszego newslettera

i otrzymaj paszę uzupełniającą ACIDOMID.