Automatyczna wylęgarnia cyfrowa YZ56A. Na 56 jaj.

Kod produktu: YZ56A
Marka: AGROFORTEL, s.r.o.
Punkty lojalnościowe: 18

695.11 zl 584.25 zl 475.00 zl bez VAT Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni - 584.25 zl

Towar aktualnie niedostępny

Przedstawiamy inteligentną wylęgarnię YZ56A. Jest to w pełni zautomatyzowana wylęgarnia i inkubator. Jaja w wylęgarni są obracane co dwie godziny. Za pomocą przycisków w łatwy sposób ustawisz temperaturę, jaką będzie utrzymywała dla Ciebie wylęgarnia. Na wyświetlaczu można monitorować temperaturę w wylęgarni, wilgotność w wylęgarni oraz liczbę dni od włączenia wylęgarni. Wylęgarnia charakteryzuje się wyjątkowo cichą pracą.
Na ostatnie trzy dni wyjmij pojemniki na jajka z wylęgarni i umieść jaja na podłodze. Wylęgarnia pełni wówczas funkcję dodatkowej wylęgarni.

Polecamy dodać podstawowy zestaw do wylęgarni z karmnikiem, poidłem i źródłem światła - https://agrofortel.pl/podstawowy-zestaw-do-wylegu-zestaw-karmnik-poidlo-opryskiwacz-do-jaj-butelka-i-przeswietlacz-do-jaj/

System wylęgowy umożliwia także ustawienie różnych tolerancji termometru (kalibracja). Wylęgarnia posiada inteligentny alarm dźwiękowy , który ostrzega, gdy wilgotność spadnie poniżej ustawionego limitu lub gdy temperatura będzie niska lub wysoka. Pojemność wylęgarni wynosi 56 jaj.

Możesz zwrócić wylęgarnię w ciągu 14 dni od otrzymania, a my zagwarantujemy Ci pełny zwrot pieniędzy w przypadku niezadowolenia.

W przeciwieństwie do innych wylęgarni, wylęgarnia posiada cyfrowy wyświetlacz w °C. Temperaturę można ustawić w zakresie od 20°C do 40°C w krokach co 0,1°C, naciskając przyciski (+) i (-).
Przezroczysta pleksi pozwala na pełną kontrolę nad wylęgiem.
Na 3 dni przed końcem wylęgu można zdjąć plastikowe uchwyty i umieścić jaja na plastikowej macie w celu dalszego wylęgu. Zatem wylęgarnia świetnie sprawdza się również jako inkubator.  
Wodę do wylęgarni wlewa się z zewnątrz – nie zaburza to mikroklimatu w wylęgarni. Wraz z wylęgarnią dostarczamy praktyczną butelkę na wodę.
Na wylęgarnię udzielamy pełnej 24-miesięcznej gwarancji. Zapewniamy pełen serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Wylęgarnia posiada wszystkie certyfikaty CE i RoHS. Polska instrukcja obsługi znajduje się w pakiecie. W instrukcji znajdują się także porady, wskazówki i triki.
Naszym klientom zapewniamy również BEZPŁATNE konsultacje telefoniczne .