Alba przeciw muchom, 500 ml

Kod produktu: SE-1302c
Punkty lojalnościowe: 9

287.97 zl 234.12 zl bez VAT Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni - 287.97 zl

Magazyn centralny (wysyłka 3-5 dni)

Alba to insektycyd o działaniu pokarmowym i kontaktowym przeciwko muchom występującym w obiektach produkcji zwierzęcej (chlewnie, obory, fermy drobiu) oraz innych miejscach występowania much. Spray na muchy, ma doskonały, natychmiastowy efekt i działa również permanentnie przez 6-8 tygodni. Dzięki swojemu atraktantowi jest bardzo atrakcyjny dla much bydlęcych i much domowych żyjących w oborach.Zakres i zastosowanie preparatu przeciw muchom Alba:
Alba to preparat do powlekania i natryskiwania punktowo na ściany, słupy, parapety itp. Preparat stosuje się w miejscach, w których zwykle odpoczywają muchy. Gdy tylko pojawią się pierwsze muchy, konieczne jest rozpoczęcie aplikacji. Dla uzyskania najlepszego efektu wskazane jest równomierne nałożenie produktu na jak największą liczbę miejsc na danym przedmiocie. Na stodołę o powierzchni 200 m2 potrzeba 500 ml Alby.


1. NAKŁADANIE POWŁOKI
Najprostszym sposobem nałożenia Alby jest malowanie. Powłoka pozwala na osiągnięcie wyższego stężenia produktu i dzięki temu najlepszej wydajności. Pastę rozprowadza się pędzlem w stanie nierozcieńczonym na możliwie jak największej liczbie małych powierzchni (na 200 m2 powierzchni obory ok. 60 pasków 10 x 30 cm każdy) na ścianach, przegrodach między boksami, palikach, płotach, przewody mleczne itp. w pobliżu zwierząt (ale poza ich zasięgiem). Nakładać produkt najlepiej tam, gdzie muchy najczęściej przebywają. Należy zwrócić uwagę, aby produkt w postaci skoncentrowanej nakładać na czystą i niechłonną powierzchnię. Nie stosować na brudne lub świeżo bielone ściany. W oborach, w których nie ma wystarczających możliwości aplikacji lub gdzie nie można tolerować lekkich przebarwień podłoża, zaleca się zawiesić ok. 60 pomalowanych i najmniej chłonnych pasków tektury lub podobnego materiału (o wymiarach ok. 20 x 15 cm) powyżej boksów w pobliżu zwierząt (ale także poza ich zasięgiem).


2. APLIKACJA SPRYSKIWANA
Inną możliwością aplikacji produktu jest natrysk. W tym celu rozmieszać 500 ml preparatu Alba w 1 L wody na powierzchni 200 m2 budynku i spryskać nim równomiernie jak najwięcej miejsc w budynku za pomocą opryskiwacza plecakowego lub ręcznego pod niskim ciśnieniem, jak w przypadku farby.Uwaga
Jeśli to możliwe, aplikuj produkt Alba w pobliżu zwierząt w obiekcie. Podczas aplikacji zwierzęta mogą przebywać w oborze. Należy jednak uważać, aby zwierzęta nie zbliżały się do zastosowanej substancji, lub więc nie może jej lizać. Unikaj opryskiwania zwierząt, a także przedawkowania, a zwłaszcza niedostatecznego dawkowania. Preparat wymieszany z wodą (podczas oprysku) należy zużyć w dniu przygotowania. Nie stosować na zabrudzone, bardzo porowate i chłonne, wilgotne ściany lub świeżo pobielone ściany. W razie potrzeby powtórzyć zabieg; w przypadku dużego zapylenia jest to konieczne w krótszych odstępach czasu. Po aplikacji może wystąpić nieznaczne odbarwienie malowanych ścian. Po użyciu dokładnie wyczyść opryskiwacz; np. Agro Clean®. Rozpylić wodę do płukania na wcześniej leczonym obszarze.


Czy potrzebujesz poradzić się? Znajdź odpowiedź.

Nie ma jeszcze pytań dotyczących tego produktu.

Nie znalazłeś odpowiedzi? Zapytaj nas.

Zadaj nowe pytanie

DLACZEGO WARTO KUPIĆ U NAS?

DARMOWA WYSYŁKA

dla zamówień od 520 zł z VAT

WŁASNY MAGAZYN

osiadamy własny magazyn o powierzchni 2000m2, na stanie mamy ponad 35000 sztuk towarów

SZYBKA DOSTAWA

dostawy własne przez AGROFORTEL lub za pośrednictwem GLS i GEIS

SZYBKIE REKLAMACJE

Własny portal reklamacyjny i serwisowy do zamawiania BEZPŁATNEGO odbioru serwisowego

ROZWÓJ WŁASNY

tworzymy własną markę produktów

KONKURS: Zapisz się do naszego newslettera

i otrzymaj paszę uzupełniającą ACIDOMID.